خدمات رافا اویل

امکان پرداخت هزینه درب منزل مشتری

بله درست متوجه شده اید، شما مشتریان گرامی میتوانید هزینه محصولات خریداری شده خود را در زمان دریافت بسته، به مامور پست پرداخت نمایید.

مجموعه رافا اویل جهت ارائه خدمات پرداخت هزینه در زمان تحویل کالا و جهت جلوگیری از ثبت سفارشات بی مورد و غیر ضرور؛ قوانینی را لحاظ کرده است تا خدماتی سریع تر برای مشتریان خود فراهم نماید.

قوانین پرداخت هزینه در زمان تحویل کالا:

  • 30 درصد از هزینه کل سفارشات شما باید به صورت آنلاین در زمان سفارش کالا پرداخت شود و 70 درصد از کل هزینه شما در زمان تحویل کالا باید به مامور پست پرداخت شود. (به طور مثال اگر کل هزینه سفارشات شما 100,000 تومان باشد، 30 درصد آن را به صورت آنلاین پرداخت خواهید کرد و 70 درصد باقی مانده را موقع تحویل پرداخت خواهید کرد.)
  • مثال: اگر کل مبلغ سفارش شما 100,000 تومان باشد باید 30 درصد 100,000 را موقع سفارش به صورت آنلاین پرداخت کنید. که 30 درصد آن 30,000 تومان میشود مابقی هزینه که 70 درصد  هزینه بود موقع تحویل کالا به مامور پست پرداخت خواهید کرد که 80 درصد آن 70,000 تومان میشود.
  • اگر موقع تحویل کالا از سفارش خود منصرف شوید و بسته را عودت دهید 30 درصد هزینه پرداختی شما، عودت داده نخواهد شد.
  • هم در پرداخت آنلاین و هم در پرداخت درب منزل؛ کلیۀ هزینه های پستی برعهدۀ شرکت رافا اویل بوده و مشتریان گرامی هزینه ای بابت پست پرداخت نخواهند کرد.
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *